دعوت به همکاری

اگر گمان می‌کنید که در انجام فعالیت‌ها و اموری که به شما سپرده می‌شود انسان خلاق و با اراده‌ای هستید و اگر فردی سخت‌کوش و نتیجه‌گرا هستید که از چالش‌های جدید لذت می‌برید باید به دنبال فرصت‌هایی برای بال و پر دادن به خلاقیت‌ها و شکوفایی توانایی‌های خود باشید. کار کردن در پشرکت صنایع یکتا تهویه اروند به شما این فرصت را می‌دهد تا علاوه بر آزمودن قوای خلاقیت و نوآوری خود، راه‌های موثری برای تقویت و رشد این نیرو‌ها در پیش بگیرید.

در شرکت صنایع یکتا تهویه اروند شما می‌توانید به نوآوری‌های خود جهت دهید و در کنار آن دانش و تخصص مورد نیاز برای پشتیبانی از نوآوری‌های خود را بیاموزید. برای شکوفایی خلاقیت‌ها و توان‌مندی‌های خود، هرآینه فرصت پیوستن به یکتا تهویه اروند برای شما وجود دارد.

با توجه به گستردگی فعالیت‌های این شرکت، دانش‌آموختگان و متخصصان حوزه‌های مختلف، می‌توانند دانش و پشتکار خود را در محیط پویا و پر جوش و خروش شرکت صنایع یکتا تهویه اروند به کارگیرند. آنچه در این بخش در اختیار شما قرار می‌گیرد، اطلاعاتی‌ست که تصویر کوچکی از محیط کار در صنایع یکتا تهویه اروند را ترسیم و شیوهٔ پیوستن به این شرکت را تشریح می‌کند.

شرکت صنایع یکتا تهویه اروند جهت تکمیل کادر اداری و کارگری خود از کلیه علاقمندان دعوت به همکاری می نماید. آگهی های دعوت به همکاری ما را می توانید در اخبار استخدام مشاهده نمایید.

شما همچنین می توانید سوابق تحصیلی و کاری خود را از طریق فرم زیر بدست ما برسانید.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

تلفن (الزامی)

شغل مورد درخواست

ارسال فایل رزومه با فرمت doc , docx , PDF و با حجم حداکثر 500 کیلو بایت

توضیحات

لطفاً کد تصویری زیر را در کادر پایین وارد نمایید.
captcha

کلیه حقوق نزد شرکت صنایع یکتا تهویه اروند محفوظ می باشد.
بالا