سرمایه های انسانی

با توجه به رویکردهای نوین در جهان امروز و افزایش رقابت در صنایع مختلف، دیگر زمان آن رسیده که از نیروی انسانی تعریف دیگری داشته باشیم و می‌توان گفت که نه تنها، از دیگر عوامل سازمانی همچون سرمایه و غیره، اولویت بالاتری دارد بلکه خود تعیین کننده اثر گذاری و چگونگی بهره برداری از عوامل مذکور می‌باشد، اما به طور قطع این مهم توسط نیروی انسانی دانش محور و متخصص میسر است.

سرمایه انسانی با کارائی و تخصص مناسب از جمله مهم‌ترین ارکان شرکت صنایع یکتا تهویه اروند می‌باشد که با دانش و تخصص خود می‌تواند در روند رو به رشد و ارائه خدمات ما تاثیر به سزایی داشته باشد. هم‌اینک در صنایع یکتا تهویه اروند، نیروهای فنی کارآزموده و دانش‌ آموخته‌ای گرد هم آمده‌اند که از نظر توان علمی و پشتوانهٔ دانش و تجربه یکی از زبده‌ترین تیم‌های تخصصی فنی در میان شرکت‌های فعال در بازار صنعت تهویه کشور به شمار آیند.

مدیران صنایع یکتا تهویه اروند تلاش کرده‌اند تا افزون بر تربیت نیروی انسانی یادگیرنده، برای نهادینه کردن دانشی که در اختیار نیروهای انسانی قرار دارد، برنامه‌های عملی و قابل اجرایی در پیش گیرند. افزون بر این، شرکت صنایع یکتا تهویه اروند با برنامه‌ای منظم و به صورت مستمر در حال افزایش تعداد کارکنان است تا در صورت نیاز هر یک از واحد‌ها و بخش‌ها، نیروهای شایسته، علاقه‌مند و پرتلاش برای پیوستن به خانوادهٔ یکتا تهویه اروند انتخاب شوند.

ما کوشیده‌ایم برای کاری دشوار، محیطی دلپذیر، دوستانه و آرام فراهم آوریم. برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات رفاهی در حوزه‌ منابع انسانی، همه در راستای همین هدف است.

 

:: پیوستن به ما

اگر فردی خلاق و سخت‌کوش هستید که می‌خواهید در فضایی فعال و صمیمی توانایی‌های خود را شکوفا کنید و در کار و جامعه خود تاثیرگذار باشید در خانواده صنایع یکتا تهویه اروند جای شما خالیست. برای پیوستن و آشنایی با نحوه استخدام بیشتر بخوانید…

کلیه حقوق نزد شرکت صنایع یکتا تهویه اروند محفوظ می باشد.
بالا