محیط کار اروند

تمام تلاش خود را نموده‌ایم تا فضای کاری شرکت صنایع یکتا تهویه اروند را محیطی دوستانه و دوست‌داشتنی بسازیم. همراه هم رشد کنیم و به پیشرفت سازمان خود کمک کنیم. باور داریم ایجاد یک محیط کاری ایده‌آل، آرمانی است که همواره می‌توان گام‌های تازه‌ای در جهت بهبود آن برداشت.

 

عضویت درمجموعه‌های تفریحی و ورزشی

همواره تلاش شده است تا نیروی انسانی روحیه‌ای شاد و سرشار از نشاط داشته باشند، ورزش در شرکت‌ ما همواره مورد توجه بوده است. به همین خاطر در کارخانه تازه تاسیس شرکت سالنی برای ورزش کارمندان در نظر گرفته شده است.

 

جشن‌ها، گردهمایی‌ها و سفرهای دسته جمعی

هر سال، در یکی از روزهای پایانی سال، جشنی توسط شرکت و با کمک و هم‌فکری کارکنان برگزار می‌شود. در این جشن، کلیهٔ کارکنان گرد هم می‌آیند، آغاز بهار را جشن می‌گیرند و برای سالی پرتلاش آماده می‌شوند. همچنین در طی سال، چندین گردهمایی با حضور تمامی همکاران برگزار می‌شود. در این گردهمایی‌ها، هر یک از مدیران، ضمن بیان عملکــرد شرکت، خلاصه‌ای از اهداف و برنامه‌های آیندهٔ خود را نیز مطرح می‌کنند. همچنین به کارمندان نمونه نیز هدایایی به رسم یاد بود تقدیم می گردد.

اتاق بازی و سرگرمی

یکی از سرگرمی‌های اروندی ها بازی کردن گروهی در اتاق سرگرمیست. در این قسمت با استفاده از بازی‌های کامپیوتری و مکانیکی سعی شده همیشه شادابی تیم حفظ شود. در حال حاضر کارخانه جدید صنایع یکتا تهویه اروند مجهز به این اتاق می‌باشد.

 

کلیه حقوق نزد شرکت صنایع یکتا تهویه اروند محفوظ می باشد.
بالا